Пилка O.P.I півмісяць сіра 100/100

- В наявності
- Оптом і в роздріб
18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
+380 (63) 886-88-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння пилка для домашнього та професійного використання. Форма сприяє зручності та якості підпилювання натуральних нігтів. Різна абразивність сторін пилочки OPI дає змогу використовувати її для жорсткішої й м'якшої обробки нігтів.
80 — найсуворіший абразив, велика зернистість, призначений для акрилових і гелевих нігтів, таку грубу пилку можна прибрати довжину, обпиляти нігті під час корекції, зняти штучні нігті.
100 — жорсткий абразив для штучних нігтів із будь-якого матеріалу, прекрасно підходить для обпилювання нігтів і довжини, надання форми, корекції.
180 — м'який абразив для штучних і натуральних нігтів, застосовується для підготовки нігтів до нарощування, для полірування після грубшого обпилювання, для надання форми натуральним нігтям.
240 — дуже м'який абразив, дрібна зернистість пилочки дає змогу шліфувати поверхню штучних нігтів, дуже м'яко підпилювати натуральні нігті, не розшаровуючи їх.
Пилки можна мити та дезінфікувати.
Основні атрибути | |
---|---|
Колір | Сірий |
- Ціна: 18 ₴