Продавець Інтернет-магазин "NAILSTI" розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
318 відгуків
На час війни замовлення післяплатою не відправляємо.ПРЕДОПЛАТА

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Киев,Харьковское шоссе,158-к, Київ, Україна
+380 (63) 886-88-76
NAILSTI - качественное оборудование и расходные материалы для салонов красоты

Все про манікюрі і педикюрі

Все про манікюрі і педикюрі

Все про манікюрі і педикюрі

Всі знають, що зустрічають по одягу. Але при зустрічі ми подаємо руку, і якщо вона недоглянута, з неохайними нігтями, то враження від знайомства не врятують вже ні елегантний наряд, ні вмілий макіяж, ні модна зачіска. Нерівні нігті не додадуть впевненості в собі, до того ж руки відразу видадуть поганий стан здоров'я. А про зв'язок стану ніг зі здоров'ям в цілому не варто і говорити.

Зайняті люди, які далекі від гламуру і вважають догляд за руками і ногами порожнім заняттям, роблять помилку. Манікюр і педикюр полягають далеко не лише в естетичному оформленні нігтів. Це багаторівнева система догляду за руками і ногами, що включає в себе широкий спектр дій – від глибокого масажу біологічно активних точок на кистях і ступнях і відновлення здоров'я шкіри і нігтів до нанесення лаку і прикраси останніх.

Отже:

Манікюр (від лат. manus — кисть і cura — догляд) — косметична процедура по обробці нігтів на пальцях рук і самих пальців, а то і всій кисті рук. Манікюр виконується як в салонах краси або косметологічних кабінетах кваліфікованими фахівцями, так і в домашніх умовах.

Манікюр може включати в себе:

1.Масаж рук

2.Ванночки для шкіри рук і нігтів

3.Догляд за нігтями, полірування, надання їм форми

4.Прикраса нігтів лаком, стразами та ін.

5.Нарощування нігтів

З точки зору обробки кутикули розрізняють два види манікюру — обрізний і необрізний. При обрізний манікюр для зрізу кутикули використовують спеціальний інструмент — накожницы (їх ще іноді називають кутикульные кусачки; щипці щипчики — їх некоректна назва і відноситься до інструменту пінцет для вищипування волосся на бровах), при необрезном — використовуються дерев'яні апельсинові палички або шліфується спеціальним електричним приладом фрезером для манікюру.

Манікюр часто поєднується з педикюром.

Часто під словом «манікюр» розуміють зовнішній вигляд, обробку тільки нігтів, але це багаторівнева система догляду за руками.

При громадському манікюрі необхідні підвищені вимоги до гігієни, щоб уникнути інструментального зараження грибковими захворюваннями, зокрема оніхомікозом.

Види:

Налічується більше 16 видів манікюру, наприклад:

1.Класичний, або обрізний манікюр: кутикула обрізається спеціальними кусачками для задирок.

2.Європейський або необрізний манікюр: кутикула не обрізається, як при класичному, а відсувається апельсиновими паличками.

3.Французький манікюр: відрізняється способом нанесення лаків — неяскравий (блідо-рожевий або бежевий) по нігтьовій пластині, білий на зовнішньому кінчику. Класичний французький манікюр з білим кінчиком нігтя, придуманий в 1976 Джефом Стусаном, засновником компанії ORLY. Розвитком цього виду манікюру став чорний французький манікюр і французький манікюр з малюнком. Але основна його відмінність — відмінний від кольору самого кінчик нігтя — залишилося.

4.Американський манікюр: колір лаку і помади збігається.

5.Лікувальний манікюр: на нігтьову пластину наноситься зволожуюча основа, після лікувальний лак, спрямовані на відновлення пошкодженої поверхні нігтьової пластини.

6.Гель-лак (неправильна назва SHELLAC): покриття нігтьової пластини спеціальним складом, в якому поєднали лак гель, який висихає під дією спеціальної уф лід лампи і зберігає покриття на нігтьовій пластині більш тривалий час, ніж звичайне лакове покриття.

7.Нарощування нігтів: створення форми нігтя за допомогою тіпсів, гелю або акрилу. Гель полімеризується під дією УФ-променів у лампі, а акрил твердне після реакції з мономером протягом 30-60 секунд на повітрі.

8.Експрес-манікюр: триває значно меншу кількість часу, ніж повноцінний за рахунок відсутності у процедурі ванночок і видалення кутикули. Майстер з допомогою манікюрної палички і размягчающего шкіру засоби відсувають кутикулу, надає форму нігтьової пластини. Не завжди включає в себе кольорове покриття.

9.Спа-манікюр: з відповідними спа-процедурами — розмочування, розм'якшення, масаж.

10.Апаратний манікюр: кутикула шліфується спеціальною машинкою фрезером.

11.Гарячий манікюр: на початку процедури руки поміщаються в електричну ванночку з теплим кремом, маслом або воском. Під час процедури на шкіру рук втираються поживні та пом'якшуючі склади. Шкіра після гарячого манікюру стає ніжною, гладкою, нігті зміцнюються, поліпшується їх зовнішній вигляд.

12.Японський манікюр: навколо нігтьової пластини створюється своєрідний «чохол», що захищає її від зовнішніх впливу. Відмітна особливість японського манікюру — використання тільки натуральних складів та інструментів. Спочатку проводиться пом'якшення кутикули, а нігті втираються спеціальний препарат, який ідентичний за складом нігтьовій пластині. Потім нігті шліфуються і поліруються спеціальною пудрою.

13.Іспанська манікюр: відрізняється глибиною і насиченістю кольору, багатошаровістю. На ніготь наноситься декілька шарів лаку, кожен різного кольору. Кожен шар може покривати всю поверхню нігтя, так і тільки частина. При цьому створюються різнокольорові смуги, які візуально подовжують ніготь.

14.Місячний манікюр: промальовується лунка нігтьового ложа відмінним кольором від базового, як правило, білим або тілесним по контуру або в протилежному напрямку. Вперше цей дизайн був застосований на показі Dior в 2010 році, що дає йому другу назву «манікюр від Dior» або голівудський френч. Останнім часом виділяється разом з основою і кінчик нігтя, поєднуючи 2 види — місячний і френч.

15.Space-манікюр: за рахунок великих і дрібних частинок — глітерів, в лаку створюється ефект нічного неба на нігтях.

16.Градієнт — розмитий колірний перехід від одного відтінку лаку до протилежного або суміжного по вертикалі або горизонталі.

17.Nude: кольорові гами лаків максимально наближені до натуральних відтінків шкіри, нігтьової пластини. Тенденція на «макіяж без макіяжу». Спокійні пастельні тони іноді розбавляються промальовуванням кінчика нігтя або лунки з тієї ж палітри відтінком. Деякі виробники лаків випускають окремі колекції.

Навчання манікюру:

Включає в себе вивчення технологій нарощування нігтів за допомогою акрилу і гелю, а також уроки нейл-арту. Навчання нарощуванню нігтів складається з навчання нарощуванню і малювання на нігтях, або по іншому нейл-арту.

При нарощуванні нігтів за допомогою акрилу використовується два способи — об'ємний і плоский нейл-арт (дизайн нігтів). Плоский дизайн нігтів роблять наступним чином: спочатку наносять акрил на нігтьову пластину, після чого створюють малюнок на ньому і завдають або прозорий лак, або акрил. При використанні способу об'ємного нейл-арту потрібні спеціальні заготовки, наприклад, у вигляді квіточок, вони приклеюються на основу акрилу, далі підмальовуються інші частини малюнка і таким чином виходить об'ємний малюнок.

Розвиток манікюру:

Перша інформація про манікюр з'явилася в американському журналі, присвяченому зачіскам. У 20 столітті вже всі жінки США доглядали за своїми руками і нігтями.

На початку ХХ століття був вперше представлений лак для нігтів, який тримався лише один день. Це послужило тому, що жінки стали полірувати нігті рідше. В журналі Vogue з'явилася інформація про засобі, здатному надати нігтям блиск. Засіб потрібно було нанести на нігті і втерти в нігтьову пластину.

1925 рік з'являється відразу два засоби: лак для нігтів і рідина для зняття лаку. Лак для нігтів був світло-рожевого відтінку і наносився лише по центру нігтя. Max Factor, який представив перший лак, випустив відбілювач, що дозволяє створити щось схоже на сучасний французький манікюр. Max Factor представив в 1934 році перший у світі рідкий лак.

У 30-х роках косметичні бренди пробували випускати на ринок абсолютно різні лаки, але більшість з них не користувалися популярністю у жінок. Ароматизований лак не вразив жінок, а яскраво-червоний залучив лише «нічних метеликів».

Вісімдесяті продовжили розвиток технологій нарощування нігтів. Ринок почали заповнювати перші кошти без запаху, було винайдено гелеве нарощування нігтів. В цей час величезну популярність отримав нейл-арт. Жінки фарбували нігті в яскраві кольори і з радістю малювали на нігтях вигадливі візерунки.

У 2000-х роках з'явилося чимало новинок: біогель, 3D малюнки на нігтях, глітер, блискітки... Модні покази задають певний напрям у плані тенденцій, кожна жінка вибирає лак і форму нігтів, грунтуючись на власних смаках і перевагах.

Останні роки спостерігається стабільна тенденція повернення манікюру, послуги, з салону додому. Приватні майстри були завжди, але на цей ринок прийшли великі компанії, у яких в штаті працюють професіонали. Ці компанії мають корпоративні стандарти, задирающие планку якості, яку складно подолати майстра-самоука. Є свої навчальні центри, в яких не рідко пропонується зробити манікюр безкоштовно.

 

Педикюр (від лат.pedis-нога і cure-догляд), спеціальний догляд за пальцями ніг (наприклад, видалення мозолів, полірування нігтів). По суті він являє собою аналог манікюру тільки для ніг.

Історія:

У минулому ногами займалися цирульники. Тоді цю послугу поєднували з лікуванням зубів та іншими процедурами по догляду за тілом. Поділ спеціальностей відбулося в XIX столітті.

На початку XX століття в Європі стали з'являтися спеціалізовані заклади по догляду за ногами. Сьогодні практично у всіх салонах і студіях краси, а також перукарень, діє послуга педикюру, яку, як правило, надає майстер з манікюру та педикюру в одній особі. Також можливе виконання процедури самостійно в домашніх умови при наявності необхідних інструментів (кусачки або ножиці для нігтів, накожницы, апельсинова паличка для відсунення кутикули, пилка, баф) або замовити педикюр додому.

Елементи педикюру:

Класична частина педикюру призначена для додання ступням і пальцях ніг доглянутості і акуратності.

Включає в себе:

Ванночка для ніг. Розпарена в гарячій воді шкіра легше піддається механічному впливу відлущуючих інструментів, таких як пилки та леза, калус. Близько 15 хвилин слід тримати ноги у воді 38-43 градуси з додаванням мила або інших очищувальних розчинних у рідкому середовищі коштів.

Видалення огрубілої шкіри на ступнях. Результатом цього етапу є очищення шкіри стоп і видалення ороговілого шару. П'яткова зона підошви і пальці очищається з допомогою леза і пил різного ступеня жорсткості.

Обробка кутикули. За допомогою спеціальної апельсинової палички для кутикули і пом'якшувального масла попередньо розпарена кутикула відсувається. Потім, при обрізний педикюр, видаляється ножицями або кусачками. Необрізний педикюр передбачає полірування кутикули апаратом фрезером, або завершується відсуненням шкіри біля основи нігтьової пластини.

Надання форми нігтям. За естетичним нормам і в цілях зручності нігтьова пластина на пальцях ніг не повинна бути довшою самих пальців. Ідеальною формою вважається ніготь, повторює ложі на зрізі. Частіше це мигдалеподібна форма. Також зустрічаються квадрат і закруглений квадрат. Не рекомендується підпилювати або обрізати ніготь по боках пластини.

До класичної процедури можуть додаватися:

 

Масаж ніг.

Нарощування нігтів. Дозволяє вирівняти форму і довжину нігтьової пластини

Покриття нігтів. Існують різні за текстурою, складу і міцності кольорові кошти для покриття нігтьової пластини.

Звичайний лак для нігтів найбільш простий у використанні і менш витрачений у фінансовому і часовому плані, проте він найменш довговічний.

Гель-лак і акрил вимагають впливу УФ-променів під спеціальними лампами для закріплення на нігтях, що не завжди зручно для домашнього використання. Видаляються тільки за допомогою спеціальних розчинників або спилювання (недостатня кваліфікація або неакуратність можуть травмувати ніготь).

З повагою,

Команда Nailsti.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner